V novém čísle najdete:

 

Téma: NOVÁ DIVOČINA?

 

Co je nová divočina a jak s ní pracovat

Nové, méně náročné typy zeleně

Jak lidé vnímají téma biodiverzity

Ekologická obnova a sukcese

Nebojme se domácích druhů

 

 

 

 

Navigace: Domů O časopise Profil časopisu

Profil časopisu - Zahrada Park Krajina

Tisk
Kompletní soubor článků je k dispozici pro registrované čitatele. Přístup k nim je po možný pomocí přidělených přihlašovacích údajů. Zahrada - park - krajina je prakticky jediný odborný časopis zaměřený na zahradní a krajinářskou tvorbu v České republice. Jeho vydavatelem je již od roku 1991 Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, občanské sdružení.
Časopis je určen všem, kteří se účastní procesu plánování, projektování, realizace, správy, péče a ochrany krajinných struktur i prostředí sídel a úprav veřejných prostranství (nejen) s podílem zeleně.

Internetový portál časopisu Zahrada - park - krajina by měl být nástavbou tištěné verze časopisu. Chceme aktuálně přinášet informace o dění na domácí, ale i světové scéně zahradní architektury. Prostor pro informace není nijak limitován, naším cílem je publikovat komplexní informace a vytvářet souhrnnou databázi se společným tématem zahradní a krajinářská tvorba.
Zahrada - park - krajina je i místem pro setkávání, dialogy a diskuzi nad tématy zahradně architektonické tvorby. Chceme, aby byl zdrojem informací a inspirace pro zahradní architekty, studenty a všechny osoby zajímající se o tuto problematiku.
 

 

szkt-logo-2015-leva_zarazka_jpg

Rychlý kontakt

Mám zájem o: